KONST / Litografier / Laserprint 15407315
*
nr 1540 7315
BECK & JUNG
, Sverige
Laserprint, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 98/225, daterad 1989, Computer ink plot. Bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:55:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 19:42:44
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & jung bo ljungberg computer ink plot holger bäckström laserprint litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:49
*
BECK & JUNG
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
nr 1540 7315
BECK & JUNG
, Sverige
Laserprint, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 98/225, daterad 1989, Computer ink plot. Bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/5 19:42:44 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & jung bo ljungberg computer ink plot holger bäckström laserprint litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:49



